לוכד נחשים

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
07.06.2021

לוכד נחשים הינו בעל מקצוע מיומן ומנוסה, אשר מחזיק ברישיון לכידה בתוקף מרשות הטבע והגנים. חשוב להבין כי אנו חיים במדינה המכילה לא מעט מינים שונים של נחשים, אך כדאי לזכור כי מדובר על חיה מוגנת ולכן אסור בשום אופן לפגוע בה או לנסות לתפוס אותה בצורה עצמאית.

ההמלצה הכללית היא להתקשר בצורה מידית לגורם שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם לכידה מהירה ואפקטיבית, ללא שום הפתעות מיוחדות.
כדאי לזכור כי החוק בארץ מגדיר בצורה מפורשת כי אסור לנסות ללכוד את הנחש בצורה עצמאית, מאחר ויש צורך להחזיק בהיתר מיוחד. אנו בחברת הלוכדים מתמחים בתחום של לכידת נחשים ואנו עובדים אך ורק עם לוכדי נחשים מנוסים ומקצועיים, המחזיקים ברישיון לכידה בתוקף.

מי עלול להזדקק לשירותיו של לוכד נחשים ?
ברוב המקרים, ניתן לשמוע על נחשים שחודרים לתוך גינות, חצרות ובתים פרטיים, על מנת למצוא בהם מזון, שתייה או מכסה. הדבר נכון במיוחד, כאשר מדובר על גינות המלאות בירק וצמחייה, אשר מהווים את מקום המסתור המושלם ביותר עבור רוב הנחשים. כדאי לדעת כי נחשים יכולים לחדור גם לדירות הממוקמות בקומות גבוהות יותר, אך הדבר פחות נפוץ.
בדרך כלל, הנחש חודר לתוך שטח הבית ישירות מהגינה או החצר, במיוחד כאשר הוא מחפש מזון או מכסה. לכן מי שמעוניין למנוע מראש את חדירת הנחש לשטח הפרטי שלו, חייב לוודא כי הגינה שלו אינה מכילה מקורות מים או מקורות מזון זמינים.
מומלץ למשל, להקפיד על הדברת מכרסמים, מאחר והם מהווים את מקור המזון הטבעי של הנחשים.

מהי החשיבות של לוכד נחשים ?
כל מי שנתקל בנחש בשטח הפרטי שלו, חייב לשמור ממנו על מרחק בטיחות של 2 מטר. מומלץ להזמין למקום לוכד נחשים מקצועי ומנוסה, שיצליח ללכוד את הנחש בקלות ובמהירות.כדאי לשמור על קשר עין עם הנחש עד להגעת הלוכד, על מנת לקצר את זמן העבודה ולהביא ללכידה המוצלחת של הנחש.חשוב לזכור כי רק לוכד נחשים מקצועי ומיומן יידע בדיוק כיצד ללכוד את הנחש בצורה בטיחותית ואפקטיבית, מבלי לסכן את עצמו או את הסובבים אותו.כמו כן, חשוב לזכור כי הנחש הינו חיה מוגנת, ולכן אסור בשום אופן לפגוע בו או לנסות להרוג אותו, גם אם מדובר בנחש ארסי.

הלוכד יידע בדיוק כיצד לאתר את הנחש וכיצד לתפוס אותו, על מנת לשחרר אותו בטבע, ללא שום נזק או פגיעה פיזית. אנו ב - הלוכדים מספקים לכל אחד את שירותי לכידת הנחשים המקצועיים והאיכותיים ביותר.
אנו מתמחים בתחום של לכידת נחשים ומספקים שירותי לכידה הומניים, תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים לצד עבודה מקצועית ואיכותית. לוכדי הנחשים שלנו מקבלים הכשרה מתאימה והם מצוידים בציוד המתאים לצורך לכידה בטיחותית ומקצועית ביותר. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.