לוכד נחשים בבת-חפר

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
20.01.2022

נחש בבית או בגינה בבת חפר? סניף הלוכדים בשרון מרוחק רק 10 דק' מבת חפר, לוכד נחשים מורשה ומיומן זמין ללכידות 24/7

נחש בגינה בבת חפר מה עושים?
דבר ראשון שומרים על קור רוח, מרחיקים כלבים וחתולים מהאזור ולא מנסים בשום פנים ואופן ללכוד את הנחש או לנסות לפגוע בו אם תנסו לייצר אינטרקציה עם הנחש מה שיקרה זה או שהוא יברח ואז יהיה יותר קשה לאתר אותו או שהוא יכיש, שמרו על קשר עין עם הנחש עד להגעה של הלוכד תוך שמירה על מרחק בטיחות מינימלי של לא פחות משני מטר.

לוכד נחשים בבת חפר מחירון לשנת 2024
העלות ללכידה ממוצעת של נחש בבת חפר היא 700 ש"ח כולל מע"מ, לכידה מורכבת שיכולה להיות סריקה אחרי נחש שמיקומו המדוייק לא ידוע ברכב, במחסן מסחרי, בעליית גג וכו' תהיה גבוהה יותר.

נחשים בבת חפר
המינים הנפוצים ביותר באזור בת חפר הם הצפע המצוי, נחש מים, זעמן מטבעות, זעמן זיתני וזעמן שחור הנחש הארסי שנפוץ באזור בת חפר הוא הצפע המצוי, בכל מקרה לא רצוי לנסות לזהות את מין הנחש לבד וניתן לשלוח תמונה לזיהוי למספר הווטסאפ של הכונן בסניף השרון בטלפון מספר 050-5470999.

עזרה ראשונה בהכשת נחש

חשוב שנבין בהכשת נחש אין לדעת איך הגוף שלכם יגיב, לאנשים שונים יש תגובה שונה לארס של הנחש ויש אנשים שיהיו רגישים יותר מאחרים, הטיפול הטוב ביותר להכשת נחש הוא מניעה, חלק מאוד משמעותי ממקרי ההכשה קורה כשמנסים לייצר אינטרקציה עם הנחש, נתקלתם בנחש בבת חפר? שמרו על קשר עין ועל מרחק בטיחות של 2 מטר והזעיקו לוכד נחשים בעמק חפר, יחד עם זאת יש מקרים בהם הכשה מתרחשת שהנחש חושב שניסינו לפגוע בו ואנחנו כלל לא מודעים להימצאותו של הנחש בשטח, בשביל למנוע מפגשים שכאלה לבשו נעליים סגורות במהלך טיולים בטבע, תדאגו לפנות פסולת מיותרת מהחצר ולהדביר חולדות ועכברים במידה ונצפו בבית או בגינה.
במידה וההכשה התרחשה מאוד חשוב להתייחס לכל הכשה כסכנת חיים ולהזעיק עזרה.
עד להגעה של כוחות ההצלה הרחיקו אנשים ובע"ח מהנחש והניחו את הנפגע במנוחה, הורידו תכשיטים ופריטי לבוש לוחצים מאזור ההכשה וקבעו את הגפה לגוף, במקביל תנסו להרגיע את הנפגע, לפירוט על הפעולות שיש לעשות במקרה הכשת נחש לחצו כאן.