לוכד נחשים בזכרון יעקב

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
17.02.2022

זקוקים ללוכד נחשים בזכרון יעקב? אל חשש! לוכד מקצועי בדרך אלייך, הלוכדים מספקים שירות מהיר לתושבי זכרון-יעקב, לוכד נחשים מורשה ומקצועי זמין גם לשיחות ייעוץ ללא עלות 03-3810040

לוכד נחשים מורשה בזכרון יעקב
כל הלוכדים שלנו בעלי היתר לכידה תקף, חשוב לשים לב שאינכם מזמינים מתחזה ללוכד נחשים וזאת משום שהוא יכול לייצר יותר נזק מתועלת, בכל עונה לוכדי הנחשים שלנו נקראים מדי פעם ופעם לתקן טעויות שבוצעו על ידי חובבנים, בשל העובדה שמדובר בחיי אדם מומלץ להזמין לוכד נחשים מורשה בלבד.
פרט לכך שלוכדי הנחשים שלנו בעלי היתר מהרט"ג הם גם הלוכדים המקצועיים ביותר והאמינים ביותר ועל כך יעידו הלקוחות שלנו.לוכד נחשים בזכרון יעקב, כמה זה עולה?
המחיר שלנו לסריקה ממוצעת הוא 700 ש"ח כולל מע"מ, קריאות בשבת, חג ואחרי חצות הלילה יעלו יותר, מרכיב נוסף שיכול להשפיע על המחיר הוא מיקום הנחש (סריקה בגג רעפים לדוג') וגודל השטח שעל הלוכד לסרוק. העלות כוללת אחריות במידה והנחש חמק, במידה והנחש לא נמצא בסריקה על ידי הלוכד יהיה זכאי הלקוח לקבל סריקה נוספת במידה והנחש ישוב, חשוב לשים לב לכך שהאחריות תקפה לפרק זמן מוגבל ועוד יותר חשוב להישמע להוראות מוקד לוכדי הנחשים, ההנחיות שתקבלו מהמוקדן ישפרו את הסבירות שהנחש ילכד במהירות ללא אירוע הכשה.

הכשת נחש מה עושים?
הדבר הראשון שנעשה במקרה של הכשת נחש הוא שמירה על הבטיחות של הנפגע ושל המטפל, בניגוד למה שאפשר למצוא עדיין בחלק מהאתרים באינטרנט, אסור בשום פנים ואופן לנסות ללכוד את הנחש או לפגוע בו.
הנחש מכיש בזמן שהוא מרגיש איום, בנוסף לכך נחשי ארץ ישראל מוגנים בחוק, רצוי לצלם רק אם אפשר, הצילום צריך להתבצע תוך שמירה על מרחק בטיחות.
אירוע הכשת נחש נחשב כאירוע מסכן חיים והדבר מצריך טיפול רפואי מתקדם בבית החולים.

נחשים נפוצים בזכרון יעקב
הנחשים הנפוצים באזור במודיעין, יהיו מהמינים הבאים:

צפע מצוי – ארסי.
זעמן מטבעות – לא ארסי, נושך אם נתפס.
זעמן זיתני – לא ארסי, נושך אם נתפס.
זעמן שחור – לא ארסי, נושך אם נתפס.
נחש מים – לא ארסי ולא נושך, אבל מפריש ריח דוחה שמשמש כמנגנון הגנה.
חנק – לא ארסי ולא נושך, אבל מפריש ריח דוחה שמשמש כמנגנון הגנה.
נחשיל חד ראש - לא ארסי, מפריש ריח דוחה שמשמש כמנגנון הגנה.
נחשיל מצוי - לא ארסי, מפריש ריח דוחה שמשמש כמנגנון הגנה.
עין חתול חברבר - תת ארסי.
תלום קשקשים מצוי - תת ארסי.

הצפע המצוי נחשב לנחש מאוד נפוץ באזור ולכן לא מומלץ לנסות לזהות את הנחש לבד.

לזיהוי מין הנחש ניתן לשלוח הודעת WhatsApp לכונן.