לוכד נחשים ביד-חנה

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
20.01.2022

נחש בבית או בחצר ביד חנה? הגעתם למקום הנכון לוכד מקצועי ומיומן אצלכם תוך זמן הגעה ממוצע שעומד על 10 דק' לקריאות ביד חנה, לוכד נחשים זמין 24/7 עם היתר לכידה מרשות הטבע והגנים, לוכד נחשים ביד חנה זמין גם לשיחת ייעוץ לסניף השרון חייגו 050-5470999

לוכד נחשים מורשה ביד חנה
לוכדי הנחשים של הלוכדים בעמק חפר והשרון מציעים שירות איכותי גם ביד חנה והסביבה, כל לוכדי הנחשים שלנו הם לוכדים מורשים בעלי היתר לכידה בתוקף, אולם פרט להיתר בו הלוכדים שלנו מחזיקים, לוכד נחשים של הלוכדים יהיה בעל ניסיון וציוד מתקדם, כלים החשובים לא פחות לאיתור ולכידה של הנחש.

לוכד נחשים ביד חנה-תעריפים לשנת 2024
העלות הממוצעת של לוכד נחשים ביד חנה היא 700 ש"ח כולל מע"מ, לכידה מורכבת שיכולה להיות סריקה אחרי נחש שמיקומו המדוייק לא ידוע ברכב, במפעל, בעליית גג וכו' תהיה גבוהה יותר ויכולה להגיע לעלות של 1500 ש"ח.

הכשת נחש מה עושים?
במקרה של הכשת נחש חשוב להתייחס לשמירה על הבטיחות של הנפגע ושל המטפל, בניגוד למה שאפשר למצוא עדיין בחלק מהתכנים ברשת, אסור בשום פנים ואופן לנסות ללכוד את הנחש או לפגוע בו כדי להביאו לרופא המטפל.

הנחש מכיש בני אדם רק שהוא מרגיש איום, בנוסף לכך נחשי ארץ ישראל מוגנים בחוק, רצוי לצלם את הנחש רק אם אפשר, אבל הצילום צריך לקרות תוך שמירה על מרחק בטיחות.

הכשת נחש מצריכה טיפול רפואי מתקדם בבית החולים, הפינוי יתבצע באמצעות אמבולנס ורצוי להזמין את כוחות ההצלה בלי היסטריה מיותרת כדי שלא להלחיץ את הנפגע, הרגיעו את הנפגע, הורידו אביזרים לוחצים מאזור ההכשה, קבעו את הגפה שנפגעה והרגיעו את הנפגע עד להגעה של כוחות ההצלה.