לוכד נחשים בכפר יונה

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
27.01.2022

אם אתם גרים בכפר יונה וראיתם נחש בבית או בחצר לוכד נחשים בכפר יונה בדרך אליכם, הלוכדים סניף השרון ממוקם בניצני עוז (מרחק של 10 דק' מכפר יונה), לוכד מיומן ומקצועי זמין 24/7

הלוכדים – לוכד נחשים
לוכדי הנחשים שלנו הם לוכדים מורשים מטעם רשות הטבע והגנים, כל הלוכדים שלנו בעלי ניסיון רב ועל כך יעידו לקוחותינו, לוכד חובבן יכול לעלות לכם ביוקר וזאת במידה והלוכד יבריח את הנחש או ייתן לכם מידע שגוי.

נחשים בכפר יונה
הנחשים הנפוצים ביותר באזור כפר יונה הם הצפע המצוי (ארסי), זעמן מטבעות (לא ארסי), זעמן זיתני (לא ארסי) וזעמן שחור (לא ארסי).
ישנם מספר מינים נוספים שחיים בכפר יונה והאזור ולכן בעת מפגש עם נחש רצוי לחייג למוקד הלוכדים לייעוץ 03-3810040 ניתן לשלוח תמונה לצורך זיהוי, WhatsApp הכונן בסניף השרון 050-5470999.

לוכד נחשים מחירון – תעריף לשנת 2024
המחיר עבור השירות של לוכד נחשים בכפר יונה הוא 700 ש"ח, לכידה מורכבת בשטח גדול או מורכב יכולה לעלות יותר, המחיר כולל הסבר כיצד למנוע מנחשים להיכנס לחצר או לבית, סריקה אחרי הנחש, החזרה של הנחש לטבע במידה והנחש אותר ואחריות במידה והנחש לא נמצא, משמעות האחריות היא שאם הנחש יחזור הלקוח יהיה זכאי לקריאה נוספת ללא עלות בפרק זמן שיסוכם מראש.