לוכד נחשים בעולש

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
27.01.2022

נחש בחצר? לוכד נחשים בעולש בדרך אלייך, סניף השרון של הלוכדים ממוקם בניצני עוז ונותן שירות גם לתושבי עולש, לוכד נחשים מורשה ומקצועי אצלך תוך דקות בודדות 050-5470999

לוכד נחשים בעולש, כמה זה עולה?
המחיר שלנו לסריקה ממוצעת הוא 700 ש"ח כולל מע"מ, קריאות בשבת, חג ואחרי חצות הלילה יעלו יותר, מרכיב נוסף שיכול להשפיע על המחיר הוא מיקום הנחש (סריקה בגג רעפים לדוג') וגודל השטח שעל הלוכד לסרוק.
העלות כוללת אחריות במידה והנחש נעלם, במידה והנחש לא נמצא בסריקה על ידי הלוכד יהיה זכאי הלקוח לקבל סריקה נוספת במידה והנחש יחזור, חשוב לשים לב שהאחריות תקפה לפרק זמן מוגבל ועוד יותר חשוב להישמע להוראות המוקד, ההנחיות שתקבלו מהמוקדן ישפרו את הסבירות שהנחש ילכד במהירות ללא אירוע הכשה.

לוכד נחשים מורשה בעולש
כל הלוכדים שלנו בעלי היתר לכידה בתוקף, חשוב לשים לב שאינכם מזמינים נוכל שמתחזה ללוכד נחשים מקצועי משום שהוא יכול לייצר יותר נזק מתועלת, בכל עונה הלוכדים שלנו נקראים מדי פעם ופעם לתקן טעויות שבוצעו על ידי מתחזים, בשל העובדה שמדובר בחיי אדם מומלץ להזמין לוכד נחשים מורשה בלבד.
פרט לכך שלוכדי הנחשים שלנו בעלי היתר מהרט"ג הם גם הלוכדים המקצועיים ביותר והאמינים ביותר ועל כך יעידו הלקוחות שלנו.

נחשים נפוצים בעולש
הנחשים הנפוצים ביותר בעולש יהיו מהמינים הבאים:

צפע מצוי – ארסי.

זעמן מטבעות – לא ארסי, נושך אם נתפס.

זעמן זיתני – לא ארסי, נושך אם נתפס.

זעמן שחור – לא ארסי, נושך אם נתפס.

נחש מים – אינו ארסי ואינו נושך אך מפריח ריח דוחה במידה ונתפס.

פרט למינים שמפורטים ברשימה הנ"ל יש מינים נוספים שחיים באזור עולש, לזיהוי מין הנחש ניתן לשלוח הודעת WhatsApp לכונן במספר 050-5470999.