לוכד נחשים בעמק חפר

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
26.05.2021

אם אתם תושבי עמק חפר ונתקלתם בנחש צפע כנראה שתזדקקו לשירות של לוכד נחשים מורשה, לא חסר חאפרים שחסרים בידע והכלים הדרושים כדי לבצע את העבודה, לכידת נחשים היא משימה למנוסים בלבד וגם אם הנחש נעלם מטווח הראייה שלכם הלוכד שלנו בעמק חפר ידע איפה לחפש אותו.

אין ספק כי עונת הקיץ מגדילה משמעותית את הצורך בשירותיו של לוכד נחשים בעמק חפר.
חשוב להבין כי עונת הקיץ נחשבת לעונת הנחשים, מאחר וברגע שהטמפרטורות עולות, רוב הנחשים נוטים לצאת לפני השטח, בחיפוש אחר מזון ומכסה.
כדאי לדעת כי הנחשים נחשבים לאחת החיות הנפוצות ביותר בארץ, מאחר וניתן למצוא אותם בכל אזור במדינה.
חשוב לזכור כי הנחש אינו נחשב לחיה תוקפנית ולכן הסיכוי שהוא ינסה לתקוף אתכם, אינו גבוה במיוחד. מצד שני, חשוב לזכור כי נחש מאוים, שאין לו לאן לברוח, עלול להכיש בתור הגנה עצמית, ולכן חשוב לשמור על מרחק ביטחון של 2 מטר.

אנו ב "הלוכדים" מתמחים בלכידה הומאנית ומקצועית של נחשים, תוך כדי איתור זריז ולכידה יעילה.
אנו מחזיקים בהיתר לכידה בתוקף מטעם רשות הטבע והגנים ועובדים אך ורק עם לוכדי נחשים מוסמכים המחזיקים ברישיון בתוקף.לוכד נחשים בעמק חפר– מתי נזדקק לשירותיו ?
כל אחד עלול להזדקק לשירותיו של לוכד נחשים בעמק חפר, מאחר ועונת הקיץ בפתח והנחשים עלולים להגיע לכל גינה, חצר ומחסן.
הדבר נכון במיוחד עבור כל מי שגר בבית פרטי, מאחר והנחש עלול לחמוק לתוך הבית, באמצעות דלת פתוחה או חלון פתוח.
כדאי לזכור כי הנחש בסך הכול מחפש אחר מקורות מים ומזון, ולכן אין שום צורך להילחץ מנוכחותו.
בשום אופן לא כדאי לנסות ללכוד את הנחש בצורה עצמאית, מאחר והדבר עלול לסכן אתכם או לגרום לפגיעה בנחש וכדאי לדעת כי מדובר על עבירה על החוק.
חשוב לזכור כי הנחש נחשב לחיה מוגנת ולכן אסור בשום אופן ללכוד אותו ללא רישיון בתוקף, ובטח שלא לפגוע בו בשום צורה.
במידה ונחש נכנס לשטח שלכם, פשוט תרימו טלפון ללוכד נחשים מקצועי ומיומן, על מנת שיגיע למקום וילכוד את הנחש בצורה הומאנית.

לוכד נחשים בעמק חפר– טיפים ועצות ששווה להכיר!
הנחשים נחשבים לנפוצים במיוחד בארץ ולכן הם עלולים למצוא את דרכם לבית ולגינה של כל אחד. על מנת להימנע מראש מנוכחותו של הנחש בשטח שלכם, כדאי לדעת כי ישנן לא מעט פעולות שניתן לנקוט.למשל, חשוב לטפל בברזים דולפים ולהימנע מהשארת קערות מים בחצר, מאחר והנחש מחפש תמיד אחר מקורות מים. כמו כן, מומלץ להקפיד על הדברה תקופתית נגד מכרסמים, מאחר והימצאות של מזיקים בשטח הגינה עלולה למשוך אליה את הנחש, אשר מחפש אחר מקורות מזון זמינים. מעבר לכך, כדאי לגזום את הצמחייה בגינה לקראת הקיץ, במטרה למנוע מהנחש מקומות מסתור מפתים. בצורה כזו, ניתן מראש למנוע את חדירת הנחש לשטח שלכם ולחסוך לעצמכם לא מעט כאב ראש מיותר. אנו ב "הלוכדים" מספקים שירותי לכידת נחשים מקצועית ואיכותית. אנו עובדים אך ורק עם לוכדים מוסמכים ומחזיקים בהיתר לכידה בתוקף.
לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.