לוכד נחשים בעפולה

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
13.03.2022

נחש בגינה? לוכד נחשים בעפולה בדרך אלייך, סניף הצפון של הלוכדים נותן שירות איכותי גם לתושבי עפולה, לוכד נחשים מקצועי ומיומן בדרך אלייך.
זמין גם לשיחות ייעוץ ללא עלות 050-5470999

לוכד נחשים בעפולה, מה המחיר?
המחיר שלנו לסריקה ממוצעת הוא 700 ש"ח כולל מע"מ, קריאות בשבת, חג ואחרי חצות הלילה יעלו יותר, מרכיב נוסף שיכול להשפיע על המחיר הוא מיקום הנחש וגודל השטח שעל הלוכד לסרוק, סריקה בחניון עמוס בכלי רכב למשל. העלות כוללת בתוכה אחריות במידה והנחש חמק, במידה והנחש לא נמצא בסריקה הלקוח זכאי לקבל סריקה נוספת במידה והנחש ישוב, חשוב לשים לב לכך שהאחריות תקפה לפרק זמן מוגבל ועוד יותר חשוב להישמע להוראות מוקד לוכדי הנחשים, ההנחיות שתקבלו מהמוקדן ישפרו את הסבירות שהנחש ילכד במהירות ללא אירוע הכשה.

לוכד נחשים מוסמך בעפולה
כל הלוכדים שלנו מוסמכים ללכידת נחשים ומחזיקים בהיתר לכידה בתוקף, חשוב לשים לב שאינכם מזמינים נוכל שמתחזה ללוכד נחשים, וזאת משום שהוא יכול לייצר יותר נזק מתועלת, בכל עונה לוכדי הנחשים שלנו נקראים מדי פעם ופעם לתקן טעויות שבוצעו על ידי חובבנים, בשל העובדה שמדובר בחיי אדם מומלץ להזמין לוכד נחשים מוסמך בלבד.
פרט לכך שלוכדי הנחשים שלנו בעלי היתר מהרט"ג הם גם הלוכדים המומחים ביותר והאמינים ביותר ועל כך יעידו לקוחותינו.מה חשוב לעשות בהכשת נחש?
הדבר הראשון שנעשה במקרה של הכשת נחש הוא שמירה על הבטיחות של הנפגע ושל המטפל, בניגוד למה שאפשר למצוא עדיין בחלק מהאתרים באינטרנט, אסור בשום פנים ואופן לנסות ללכוד את הנחש או לפגוע בו.

הנחש מכיש בזמן שהוא מרגיש שהוא נמצא תחת איום, בנוסף לכך הנחשים בארץ ישראל מוגנים על ידי החוק, רצוי לצלם את הנחש שהכיש רק אם אפשר, הצילום צריך להתבצע תוך שמירה על מרחק בטיחות מינימלי של 2-3 מטרים.
אירוע הכשה של נחש יכול להעמיד את הנפגע בסכנת חיים, והדבר מצריך טיפול רפואי מתקדם בבית החולים.

לזיהוי סוג הנחש ניתן לשלוח הודעת WhatsApp לכונן במספר 050-5470999 .