לוכד נחשים בצור משה

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
27.01.2022

נחש בגינה? לוכד נחשים בצור משה בדרך אלייך, סניף השרון של הלוכדים ממוקם בניצני עוז ונותן שירות מהיר גם לתושבי צור משה, לוכד נחשים מורשה ומקצועי ממוקם במרחק של 15 דק' מהמושב צור משה, זמין גם לשיחות ייעוץ 050-5470999

לוכד נחשים בצור משה, כמה זה עולה?
המחיר שלנו לסריקה ממוצעת הוא 700 ש"ח כולל מע"מ, קריאות בשבת, חג ואחרי חצות הלילה יעלו יותר, מרכיב נוסף שיכול להשפיע על המחיר הוא מיקום הנחש (סריקה בגג רעפים לדוג') וגודל השטח שעל הלוכד לסרוק.
העלות כוללת אחריות במידה והנחש חמק, במידה והנחש לא נמצא בסריקה על ידי הלוכד יהיה זכאי הלקוח לקבל סריקה נוספת במידה והנחש ישוב, חשוב לשים לב לכך שהאחריות תקפה לפרק זמן מוגבל ועוד יותר חשוב להישמע להוראות מוקד לוכדי הנחשים, ההנחיות שתקבלו מהמוקדן ישפרו את הסבירות שהנחש ילכד במהירות ללא אירוע הכשה.

לוכד נחשים מורשה בצור משה
כל הלוכדים שלנו בעלי היתר לכידה תקף, חשוב לשים לב שאינכם מזמינים מתחזה ללוכד נחשים וזאת משום שהוא יכול לייצר יותר נזק מתועלת, בכל עונה הלוכדים שלנו נקראים מדי פעם ופעם לתקן טעויות שבוצעו על ידי מתחזים, בשל העובדה שמדובר בחיי אדם מומלץ להזמין לוכד נחשים מורשה בלבד.
פרט לכך שלוכדי הנחשים שלנו בעלי היתר מהרט"ג הם גם הלוכדים המקצועיים ביותר והאמינים ביותר ועל כך יעידו הלקוחות שלנו.

הכשת נחש מה עושים?
הדבר הראשון שנעשה במקרה של הכשת נחש הוא שמירה על הבטיחות של הנפגע ושל המטפל, בניגוד למה שאפשר למצוא עדיין בחלק מהאתרים באינטרנט, אסור בשום פנים ואופן לנסות ללכוד את הנחש או לפגוע בו.
הנחש מכיש כשהוא מרגיש איום, בנוסף לכך נחשי ארץ ישראל מוגנים בחוק, רצוי לצלם רק אם אפשר, הצילום צריך להתבצע תוך שמירה על מרחק בטיחות.
מקרה של הכשת נחש נחשב כאירוע מסכן חיים והדבר מצריך טיפול רפואי מתקדם בבית החולים.

נחשים נפוצים בצור משה
הנחשים הנפוצים ביותר בצור משה, יהיו מהמינים הבאים:

צפע מצוי – ארסי.

זעמן מטבעות – לא ארסי, נושך אם נתפס.

זעמן זיתני – לא ארסי, נושך אם נתפס.

זעמן שחור – לא ארסי, נושך אם נתפס.

פרט למינים שמפורטים ברשימה הנ"ל יש מינים נוספים שחיים באזור צור-משה, לזיהוי מין הנחש ניתן לשלוח הודעת WhatsApp לכונן במספר 050-5470999 .
מאמרים נוספים באותו עניין