לוכד נחשים בקרית טבעון

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
11.7.2022

נחש? אל חשש! לוכד נחשים בקרית טבעון בדרך אלייך, סניף הצפון של הלוכדים מספק שירות מהיר ואיכותי גם לתושבי קרית טבעון, זמין גם לשיחות ייעוץ ללא עלות 03-3810040

לוכד נחשים בקרית טבעון, כמה זה עולה?
המחיר שלנו לסריקה ממוצעת 600 ש"ח במקרה בו השירות ניתן על ידי עוסק פטור או 700 ש"ח כולל מע''מ במידה והלוכד עוסק מורשה, קריאות בשבת, חג ואחרי חצות הלילה יעלו יותר, מרכיב נוסף שיכול להשפיע על המחיר הוא מיקום הנחש (סריקה בגג רעפים לדוג') וגודל השטח שעל הלוכד לסרוק.

העלות כוללת אחריות במידה והנחש ברח, במידה והלוכד לא מצא את הנחש הלקוח יהיה זכאי לקבל סריקה נוספת במידה והנחש יחזור, חשוב לשים לב לכך שהאחריות תקפה לפרק זמן מוגבל ועוד יותר חשוב להישמע להוראות מוקד לוכדי הנחשים, ההנחיות שתקבלו מהמוקדן ישפרו את הסבירות שהנחש ילכד במהירות ללא אירוע הכשה.

לוכד נחשים מורשה בקרית טבעון
כל הלוכדים שלנו בעלי היתר לכידה תקף, חשוב לשים לב שאינכם מזמינים מתחזה ללוכד נחשים וזאת משום שהוא יכול לייצר יותר נזק מתועלת, בכל עונה לוכדי הנחשים שלנו נקראים מדי פעם ופעם לתקן טעויות שבוצעו על ידי חובבנים, בשל העובדה שמדובר בחיי אדם מומלץ להזמין לוכד נחשים מורשה בלבד.
פרט לכך שלוכדי הנחשים שלנו בעלי היתר מהרט"ג הם גם הלוכדים המקצועיים ביותר והאמינים ביותר ועל כך יעידו הלקוחות שלנו.

נחשים נפוצים בקרית טבעון
הנחשים הנפוצים ביותר באזור טבעון יהיו מהמינים הבאים:

צפע מצוי – ארסי.
זעמן מטבעות – לא ארסי, נושך אם נתפס.
זעמן זיתני – לא ארסי, נושך אם נתפס.
זעמן שחור – לא ארסי, נושך אם נתפס.
נחשיל - לא ארסי, נחש דמוי תולעת.
נחש מים – לא ארסי ולא נושך, אבל מפריש ריח דוחה שמשמש כמנגנון הגנה.

פרט למינים שמפורטים ברשימה הנ"ל יש מינים נוספים שחיים בקרית טבעון והסביבה, לזיהוי מין הנחש ניתן לשלוח הודעת WhatsApp לכונן במספר 050-5470999 .