לכידת נחשים

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
15.07.2021

כל אחד עלול להגיע למצב, שבו הוא נתקל בנחש בבית, במחסן או בגינה שלו.מדובר ללא ספק על מצב מלחיץ ולא נעים, שעלול לגרום לכל אדם להחסיר כמה פעימות.אך לאחר נשימה עמוקה, כדאי לפנות לחברה מקצועית ואיכותית המספקת שירות לכידת נחשים.

הפעולות שיש לעשות כדי ללכוד את הנחש ולסלק אותו מהשטח שלכם.
יש לזכור כי רוב הנחשים בארץ אינם ארסיים ואינם מסוכנים ובכל מקרה לא כדאי לנסות ללכוד אותם בצורה עצמאית.
חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום, יכולה להגיע אליכם הביתה תוך זמן קצר בלבד וללכוד את הנחש בצורה מהירה, יעילה ומקצועית.
אנו בחברת הלוכדים מספקים שירות לכידת נחשים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתחום מזה שנים ונהנים מלא מעט וותק וניסיון בלכידת נחשים מכל המינים.

לכידת נחשים – מה ניתן לעשות כאשר נתקלים בנחש?
כל מי שנתקל בנחש בבית הפרטי שלו או בגינה, חייב לשמור על מרחק בטיחות של 2 מטר לפחות.
מומלץ לשמור על קשר עין עם הנחש, על מנת לסייע ללוכד למצוא אותו, ברגע שהוא יגיע למקום.
חשוב לזכור כי ניתן למצוא היום בארץ לא מעט מינים שונים של נחשים, הנוטים להיכנס לגינות ולחצרות, על מנת למצוא מכסה ומזון.

נחשים נוטים להסתתר במקומות קטנים ושקטים, ולכן חשוב לשמור על קור רוח ולזכור כי הנחש לא הגיע כדי לפגוע בכם, אלא הוא רק מנסה לשרוד. כדאי לדעת כי ניתן למנוע מראש את הופעתו של הנחש בגינה, באמצעות צמצום מקורות השתיה ומקורות המזון שלו. מומלץ למשל, להקפיד על הדברה כנגד מכרסמים, מאחר והם מהווים את מקור המזון הטבעי של הנחש.

כמו כן, כדאי להימנע ממקורות שתיה זמינים בגינה, באמצעות איטום של ברזים מטפטפים. מומלץ להתקין דלת רשת, על מנת למנוע את החדירה של הנחש לתוך חלל הבית.

מה חשוב לדעת אודות לכידת נחשים?
קודם כל, חשוב להבהיר את החשיבות של עבודה עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבטיח איתור מהיר ולכידה איכותית של הנחש. כמו כן, כדאי לדעת כי החוק בארץ מגדיר בצורה מפורשת, כי לכידת נחשים חייבת להתבצע אך ורק על ידי לוכד נחשים מורשה, המחזיק בהיתר לכידה בתוקף. מטרת החוק היא להגן הן על אוכלוסיית הנחשים בארץ והן על האנשים שמנסים לתפוס את הנחש בצורה עצמאית. יש לזכור כי הנחש אינו חיה תוקפנית מטבעו, אך הוא עלול להכיש במידה והוא מרגיש שמנסים לפגוע בו.
רק איש מקצוע מנוסה יכול ללכוד את הנחש בצורה בטיחותית ואפקטיבית ביותר.

אנו ב- הלוכדים מעסיקים אך ורק לוכדי נחשים מורשים, המחזיקים בהיתר לכידה בתוקף. אנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום ומכירים את כל השיטות היעילות ביותר לאיתור ולכידת נחשים. לפרטים נוספים, צרו קשר.