לוכד נחשים בחיפה

תמונת_מחבר
תם גד אוחיון
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
04.12.2021

נחש בגינה? לוכד נחשים בחיפה בדרך אלייך, סניף חיפה והקריות של הלוכדים נותן שירות מהיר גם לתושבי חיפה, לוכד נחשים מורשה ומקצועי אצלך תוך 15-30 דקות, זמין גם לשיחות ייעוץ 050-5470999

לוכד מקצועי בחיפה
לוכדי הנחשים של הלוכדים סניף חיפה נותנים שירות בחיפה והסביבה, הלוכד שהמוקד ישלח לכם הוא לוכד בעל היתר ללכידת נחשים ולא פחות חשוב לוכד מנוסה ואמין, הקריאה עוברת ללוכד הקרוב ביותר וכך ממוצע זמן ההגעה שלנו בחיפה עומד על 15 דק'.

נחשים בחיפה
הנחשים שניתן לראות בחיפה והסביבה הם זעמן זיתני, זעמן שחור, זעמן מטבעות, צפע מצוי, חנק, ארבע קו, שלוון קווים, תלום קשקשים מצוי, עין חתול חברבר, נחש מים, שלוון טלוא-ראש, נחשיל חד-ראש ונחשיל מצוי.
חלק מהמינים נפוצים יותר, זעמן זיתני והצפע המצוי למשל וחלקם יותר נדירים, מתוך כל הרשימה המפוארת הזו הנחש הארסי היחידי שחי באזור חיפה הוא הצפע המצוי, חשוב לשים לב שלעיתים רחוקות מאוד ישנם נחשים שאינם מקומיים שמגיעים לחיפה בטעות, הנחש יכול להתחבא ברכב או בסחורה שהגיע לעיר. אם זה באמצעות משאית או אפילו ספינה שהגיעה לנמל חיפה.
אל תהיו מומחים, נתקלתם בנחש?
זה הזמן להתקשר למוקד שלנו לקבל הנחיות וייעוץ טלפוני, לכידת נחשים יכולה להיות מאוד מסוכנת ואין שום סיבה לקחת סיכונים מיותרים.

נחשים שלכדנו בחיפה
ברשימה הבאה נפרט על חלק קטן מהלכידות של הלוכדים שלנו בחיפה והסביבה, לא כל קריאה מסתיימת בלכידה ואם איבדתם קשר עין עם הנחש למצוא אותו זו משימה מאוד מורכבת, הסבירות למצוא את הנחש לא תעלה במידה ותזמינו לוכד "חאפר".
נחש זעמן זיתני – נלכד בתוך מעלית בבניין מגורים סמוך לטכניון.
נחש צפע מצוי – נלכד בתוך מחסן של חנות חיות.
נחש זעמן שחור – נלכד בגינה בשכונת נווה שאנן.
נחש צפע מצוי – נלכד בתוך אסלת שירותים בעיר התחתית.
קמטן החורש – אומנם לא נחש, אבל מאוד דומה (לטאה חסרת רגליים) נלכד בגינה של בית פרטי.
זעמן מטבעות – נלכד בתוך כלוב של תוכים.
זעמן שחור – נלכד בבית פרטי בין התריס לחלון.

מחיר לוכד נחשים בחיפה
המחיר עבור שירות של לוכד נחשים בחיפה הוא מקביל למחירים בשאר הארץ, לרוב לוכד נחשים יגבה ממכם 600-800 ש"ח עבור לכידת נחש, יש חברות הדברה ולוכדי נחשים שמנסים למשוך לקוחות אל האתר שלהם עם מחירים נמוכים בהרבה, חשוב לדעת שבחלק מהפעמים המחיר מתייחס לנחש שכבר כלוא ויש רק צורך לפנות אותו. חשוב לציין שלכידת נחשים דורשת היתר וכל מדביר או לוכד שמציע שירות לכידה ללא היתר עובר על החוק, עוד דבר שחשוב לבדוק אחרי שקיבלנו הצעת מחיר הוא האם הלוכד נותן לכם אחריות?
לא תמיד מצליחים לאתר את הנחש ויש אנשי לוכדי נחשים שמנצלים את זה לרעה, אם הלוכד עזב וצפיתם שוב בנחש תוך מספר ימים הלוכד אמור להגיע פעם נוספת, פעמים רבות קורה שהלוכד גובה סכום מגוחך ואז הוא לא יגיע פעם נוספת ללא חיוב חדש, מצד שני אם הזמנתם לוכד מקצועי, אז מאוד סביר שתקבלו אחריות (לפרק זמן סביר) על הסריקה, ניתן לראות את המחירים שלנו במחירון לוכד נחשים באתר.

איך מרחיקים נחש מהבית בחיפה?
כאמור, היחיד שמורשה על פי חוק להרחיק נחש הוא לוכד נחשים מורשה בחיפה. אם נתקלתם בנחש שמרו על מרחק אך אל תנתקו קשר עין עם הנחש, במקביל הזעיקו לוכד והרחיקו חיות מחמד מהאזור, אחרי שטיפלתם בבעיה חשוב לדעת שיש פעולות שיכולות למנוע מנחש נוסף להיכנס לתוך הבית.
בניגוד להרחקת נחשים מהגינה הרחקת נחשים מהבית היא די פשוטה, קודם כל חשוב לשמור על חלונות סגורים בזמן שאתם לא בבית, או לחלופין להתקין רשתות נגד חרקים, הרשתות אמורות למנוע גם כניסה של נחשים. פעולה נוספת שניתן לבצע היא איטום של הדלת, יש דלתות כניסה שלהן מרווח די גדול מהדלת, ניתן לאטום את המרווח בהתקנת פס פלסטיק או מתכת בתחתית הדלת. הנחשים הנפוצים בחיפה יודעים לטפס מצויין והם יכולים לחדור גם דרך הקיר החיצוני לתוך המזגן, ניתן לבקש ממתין המזגנים לאטום את תעלת הצינורות בקצף וכך תמנעו גם את הפירצה הזו.

הכשת נחש בחיפה
הצפע המצוי אחראי לרוב מקרי ההכשה בישראל, הכשת צפע מסוכנת לבני אדם וגם לחיות מחמד לרבות חתולים.
בניגוד למה שנהוג לחשוב אסור בשום פנים ואופן לנסות לתפוס את הנחש אחרי ההכשה, אם אפשר תצלמו אם לא אז ממש לא לנסות בכוח, המשמעות של הכשה נוספת יכולה להיות ארס נוסף שיחדור לגוף.
הזעיקו עזרה ואל תתפנו בעצמכם לבית החולים, אם אתם מגישים עזרה לנפגע חשוב לדעת מה נכון ומה לא נכון במתן הגשת עזרה ראשונה בהכשת נחש.
בישראל מקרי מוות נחשבים לנדירים יחסית, זאת בעיקר משום שהרפואה בארץ נחשבת למתקדמת בהשוואה למדינות מתפתחות כמו הודו, בחיפה גם נמצא מוקד ההרעלות הארצי בבית החולים רמב"ם.