לוכד נחשים בשפלה

תמונת_מחבר
גיא פרננדס
לוכד נחשים מורשה
תמונת_מאמר
04.12.2021

גרים באזור השפלה ונתקלת בנחש? הגעתם למקום הנכון, לוכד נחשים בשפלה בדרך אלייך. לוכד מקצועי ומיומן זמין 24/7 לקריאות ברחובות, נס ציונה ושאר היישובים בסביבה.

לוכד נחשים בשפלה מחירון
המחיר עבור השירות, דומה למחירים של לוכדים אחרים בארץ, יחד עם זאת חשוב להבין שלוכדים שונים מתמחרים את מרכיבי העבודה באופן שונה. המחיר הממוצע אותו גובה לוכד נחשים בשפלה יהיה 700 ש"ח כולל מע"מ, במידה והלוכד הוא עוסק פטור המחיר יהיה זול במאה ש"ח בערך.
חלק מהלוכדים גובים מחיר שונה, במקרים בהם מיקום הנחש אינו ידוע. להרחבה על מרכיבי המחיר של לוכד נחשים לחץ כאן.

לוכד נחשים מקצועי בשפלה
לוכד נחשים חייב לעבוד עם היתר ללכידה, חשוב שההיתר יהיה בתוקף. תמיד מומלץ לשאול את הלוכד אם הוא מחזיק בהיתר לכידה ואפשר גם לבקש לראות את התעודה שמעידה על כך. עוד לפני שהלוכד יגיע הוא ישאל אותכם מספר שאלות כדי להבין מה המורכבות של הלכידה, כמו כן לוכד נחשים מקצועי בשפלה ינחה כיצד לפעול עד שהוא יגיע.

כיצד מרחיקים נחש מהגינה?
1. דואגים לשתילה עם מרווחים בגינה, צמחייה צפופה רצוי לגזום ומאוד חשוב לפנות מערומי גזם. גם הצפע (ארסי) וגם נחשים אחרים יודעים לטפס, חשוב למנוע נתיב טיפוס של הנחש, כדי למנוע גישה מהגינה לבית, רצוי לנסר ענפים שקרובים לחלונות ולגזום שיחים גבוהים שמגיעים עד לחלון או בסמוך אליו.
2. במידה ויש עכברים או חולדות בגינה, אל תמתינו עד שיגיע נחש, חשוב להזמין מדביר או לוכד עכברים, לנחש חוש ריח מפותח מאוד שיכול למשוך אותו לגינה שלכם.
3. "אדם צריך בית", לא רק האדם גם הנחש מחפש "בית" בדמות מסתור, הנחש יעדיף לא להיות חשוף לאיומים ויחפש מקומות מסתור בהם ימתין לטרפו, במידה ויש רהיטים ישנים ומערומי זבל בגינה יכול להיות שהנחש יחליט למצוא בהם מסתור, נקו את הגינה והיפטרו מפסולת מיותרת.

נחשים שלכדנו בשפלה
הנחשים הנפוצים ביותר בשפלה הם הזעמן השחור, זעמן מטבעות, זעמן זיתני וצפע מצוי. באזור זה חיים מינים נוספים מתוך 41 מיני הנחשים שחיים בישראל, אך אלו המינים הנפוצים ביותר במיוחד בתוך תחומי היישובים בשפלה. הלוכדים מספקים לוכד מורשה גם בשפלה, ברשימה הבאה מופיעות חלק מהלכידות של לוכד נחשים בשפלה.
צפע מצוי – מתחת לרכב בגן יבנה.
זעמן שחור – בתוך לארון בגדים ברחובות.
זעמן מטבעות – בתוך ארון חשמל במחסן בנס ציונה.
זעמן זיתני – מתחת למכונת כביסה בבאר יעקב.
עין חתול חברבר – ליד בריכת נוי בבית פרטי בלוד.
צפע מצוי – מאחורי מקרר בגדרה.
זעמן מטבעות – בתוך חדר מדרגות ביבנה.